Maclean Brackets - producent uchwytów LCD oraz elektroniki użytkowej

telewizor.jpg

Pilot samokopiujący kompatybilny z Sommer (4020), Maclean MCE95 zmienny kod, częstotliwość 868,8Mhz

Kategoria: Pozostałe
Producent: Maclean
Cena: 68,00 ZŁ

Wysokiej jakości fabrycznie nowy pilot firmy Maclean. Urządzenie adresowane jest do osób które chciałyby dorobic zapasowy pilot. Jest jest kompatybilny z urządzeniami systemu Sommer z kodem zmiennym na 868,8 Mhz.

4 wbudowane przyciski do wykorzystania.
Bardzo szybko i łatwo się programuje.
Opakowanie: woreczek strunowy.

Programowanie pilota:
Wciśnij na radioodbiorniku wewnętrznym (urządzenie które sterujesz za pomocą pilota) raz przycisk LEARN. Gdy zacznie migać sygnalizacja LED naciśnij szybko guzik na pilocie który chcesz przyporządkować do urządzenia. W momencie gdy kontrolka LED wyłączy się, oznaczać to będzie że urządzenie zostało zapamiętane z powodzeniem. Aby przyporządkować drugi przycisk, wciśnij na radioodbiorniku wewnętrznym LEARN 2 razy. Następnie (tak jak przy pierwszym przycisku), wciśnij wybrany przycisk na pilocie. Gdy kontrolka LED wyłączy się, oznaczać to będzie że urządzenie zapisało pilota z powodzeniem.

Kasowanie pilota:
Wciśnij przycisk LEARN w radioodbiorniku wewnętrznym do momentu aż kontrolka LED zacznie migać. Kiedy kontrolka wyłączy się, oznaczać to będzie że kod z radioobiornika został usunięty prawidłowo

Jesteś tutaj: Home Katalog produktów Pozostałe Pilot samokopiujący kompatybilny z Sommer (4020), Maclean MCE95 zmienny kod, częstotliwość 868,8Mhz

Newsletter

Imie:
Email:

Kontakt

Maclean
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32 797 97 94
fax. 32 284 68 88
e-mail: info@maclean.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Te strony warto zobaczyć

Wykrywacze metali – Wykrywaczemetali.com.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór wykrywaczy metali oraz akcesoriów.