Maclean Brackets - producent uchwytów LCD oraz elektroniki użytkowej

telewizor.jpg

Pilot samokopiujący kompatybilny z CAME, Maclean MCE92 stały kod, częstotliwość 433,92Mhz

Kategoria: Pozostałe
Producent: Maclean
Cena: 46,00 ZŁ

Wysokiej jakości fabrycznie nowy pilot firmy Maclean. Urządzenie adresowane jest do osób które posiadają oryginalny pilot i chciałyby dorobic zapasowy. Posiada elegancką wytrzymałą obudowę. Pilot kopiuje sygnał pilotów zgodnych z systemem CAME, z kodem stałym na częstotliwości 433,92 Mhz.  

Funkcje:
Kopiowanie kodów, kasowanie kodów i przywracanie kodów.
4 wbudowane przyciski do wykorzystania.
Bardzo szybko i łatwo się programuje.
Opakowanie: woreczek strunowy.

Kasowanie pamięci pilota:
Naciśnij i przytrzymaj równocześnie przycisk A i B - po dwóch sekundach dioda mignie trzykrotnie.
Puść przycisk B po czym szybko naciśnij i puść go 3razy (przycisk A musi być cały czas wciśnięty). Po chwili niebieska dioda zacznie szybko migać. Puść oba przyciski. Pamięć pilota została skasowana ( po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku niebieska dioda nie zapala się).

Kopiowanie sygnału:
Aby rozpocząć kopiowanie należy wcześniej skasować z pilota zapisane wcześniej kody przycisków (patrz: "Kasowanie pamięci pilota").
Przybliż oba piloty do siebie i naciśnij na nich przycisk, który chcesz skopiować - dioda mignie wolno 3 razy po czym zacznie szybko migać co oznacza, że przycisk został poprawnie skopiowany. Czynność należy powtórzyć z kolejnymi przyciskami pilotów. Należy pamiętać że oba piloty muszą być bardzo blisko siebie i muszą mieć sprawne baterie.

Przywracanie pamięci:
Naciśnij jednocześnie przycisk 3 i 4 - dioda mignie trzy razy i po chwili zacznie szybko migać. Oznacza to. że pamięć została poprawnie przywrócona.

Jesteś tutaj: Home Katalog produktów Pozostałe Pilot samokopiujący kompatybilny z CAME, Maclean MCE92 stały kod, częstotliwość 433,92Mhz

Newsletter

Imie:
Email:

Kontakt

Maclean
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32 797 97 94
fax. 32 284 68 88
e-mail: info@maclean.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Te strony warto zobaczyć

Wykrywacze metali – Wykrywaczemetali.com.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór wykrywaczy metali oraz akcesoriów.