Maclean Brackets - producent uchwytów LCD oraz elektroniki użytkowej

telewizor.jpg

Marka Maclean

Marka Maclean należy do firmy Centrumelektroniki.eu Sp. z o.o.. z siedzibą w Tarnowskich Górach której początki sięgają 1998 roku. Dzisiaj firma będąc liderem na rynku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą elektroniki użytkowej wielu producentów oraz własnych marek: Maclean, Greenblue, Audiocore, ProMedix, Led4u, NanoRS.

Centrumelektroniki od początku swojej działalności postawiła na rozwój, budując własną sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej. Współpracuje z blisko 700 dostawcami z całej Europy oraz Azji - Chin, Tajwanu, Korei Południowej. Aktualnie firma posiada centrum sprzedaży z magazynem o powierzchni 5300 m2, własny serwis, grafików oraz dział IT. W swojej ofercie stale oferuje ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w dziale logistycznym firma wysyła około 2 tysiące paczek dziennie.  W 2004 roku rozpoczęła sprzedaż internetową w serwisie aukcyjnym Allegro i własnych sklepach internetowych. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży, takich jak eBay i Amazon w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, we Włoszech i w Hiszpanii. Rozwija również sieć internetowych sklepów zagranicznych. Obecnie firmę tworzy zespół ponad 100 doświadczonych pracowników którzy są do państwa dyspozycji.


Produkty marki Maclean posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa. Produkowane są w oparciu o najnowsze technologie przy użyciu najlepszych materiałów, zapewniając komfort i bezproblemowe wieloletnie użytkowanie.

Produkty marki Maclean podzielone są na trzy grupy produktowe:

Maclean Brackets – stoliki, meble RTV, maskownice i organizery do kabli, uchwyty do telewizorów i monitorów LCD / LED, uchwyty do komputerów PC, uchwyty do projektorów oraz uchwyty głośnikowe. Aktualnie oferta obejmuje 140 uchwytów o różnym przeznaczeniu.

Maclean Energy – lampy warsztatowe LED, listwy zasilające, urządzenia pomiarowe, timery oraz wykrywacze metalu. Aktualnie oferta grupy Energy obejmuje 80 produktów.

Maclean TV Systems - anteny telewizyjne, kable i przewodu HDMI, patchcordy, okablowanie AV, przedłużacze do pilota.

Dla państwa wygodny oferta Maclean jest stale wzbogacana o nowe rozwiązania, obejmuje obecnie kilkaset produktów użytkowych o szerokim zastosowaniu w domu i biurze.

Jesteś tutaj: Home Marka

Newsletter

Imie:
Email:

Kontakt

Maclean
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32 739 00 85
fax. 32 284 68 88
e-mail: info@maclean.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Te strony warto zobaczyć

Wykrywacze metali – Wykrywaczemetali.com.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór wykrywaczy metali oraz akcesoriów.